Ložnice

Snad největší intimitu a soukromí ze všech místností bytu chceme od ložnice. Tedy od místnosti, ve které trávíme třetinu života. Proto ji chceme mít opravdu útulnou a funkční. Zdravý spánek není jen otázkou kvalitní postele potažmo matrace, ale i prostředí, ve kterém spíme. Většina našich zákazníků klade důraz, a to zcela správně, na kvalitní a precizně zpracovanou postel, ale také na ostatní nábytek. Za dobu, po kterou se věnujeme dodávkám ložnic jsme našli vyvážený kompromis mezi kvalitou, funkčností, pohodlím a cenou. Za tuto dobu víme, jak co nejefektivněji využít prostory pro odkládání šatů či prádla, jak nejlépe umístit postel s příslušenstvím, jaký zvolit materiál či barevné kombinace. Každá ložnice je jiná, stejně tak jako její uživatel. Snažíme se vždy pochopit potřeby a představy uživatele a následně tyto převést ve skutečnost. Stejně jako v případě obývacího pokoje dodáváme veškeré vybavení ložnice v provedení jak z masivního dřeva, tak z moderních materiálů DTDL nebo DTD. Velmi častou součástí ložnic (a nejen jich) bývají vestavné skříně. Podívejte se na některé naše realizace.

Tím nejdůležitějším kusem nábytku každé ložnice je samozřejmě postel. Tu Vám vyrobíme na míru podle Vašich představ, v rozměrech jaké chcete či potřebujete. Samozřejmostí je výroba postele z masivního dřeva stejně jako z materiálů DTDL resp. DTD. Rošty pod matrace dodáváme buď lamelové nebo pevné. Postel může být vybavena místo roštem také pevnou deskou.

Ve fotogalerii uvidíte některé námi realizované ložnice, které Vám možná dodají inspiraci. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme za Vámi, zaměříme, navrhneme a stanovíme cenovou kalkulaci Vaší nové ložnice.

Prohlédněte si obrázky

Kam dál?