Kuchyně

Určitě se mnou budou souhlasit zejména ženy, řeknu-li, že kuchyně je srdcem domova. Zde se totiž odehrává to nejdůležitější z celého dne, a to příprava jídla.  Naši  předci, kteří vymysleli okřídlené přísloví o tom, že láska prochází žaludkem, k tomu měli jistě své důvody. Vonící, chutný oběd či večeře, u kterého se sejde celá rodina, je to, co onu rodinu stmeluje. Na našich ženách leží to velké břímě v podobě zdravého a chutného jídla a na nás mužích je, abychom jim k tomu připravili vhodné podmínky.

Aby práce v kuchyni byla příjemná a co nejméně namáhavá, je nutné, aby kuchyně, a především její členění a umístění spotřebičů a odkládacích prostor, bylo navrženo s pečlivostí a s ohledem na uživatele. Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem, ergonomií i aplikováním moderních technologií Vám zaručují, že naše kuchyně budou opravdu srdcem domova. Kuchyně vyrábíme z plošných materiálů DTDL nebo DTD s dýhovaným povrchem opatřeným ochranným povrchem z olejovosku nebo nábytkového laku. Všechny viditelné hrany jsou opatřeny termoplastovými hranami ABS. Výsuvy šuplíků či drátěného programu, stejně jako veškeré výklopné mechanismy a panty dvířek, jsou opatřeny hydraulickými tlumiči dojezdu, takže  zavření či dovření dvířek je vždy tiché a jemné.

Pracovní plochu kuchyňské linky, na které probíhá příprava pokrmů, dodáváme v celé škále designů převážně od firmy EGGER, nebo dnes stále více oblíbené desky na bázi umělého či přírodního kamene MRAMOR. Aby kuchyně byla opravdu kompletní a funkční, je nutné ji vybavit odpovídajícími spotřebiči, a to vestavnými nebo samostatně stojícími vhodně zakomponovanými do dispozice kuchyně.

Na následujících fotografiích si můžete prohlédnout některé naše realizace. Výhodou kuchyní na zakázku je individualita, která charakterizuje majitele či uživatele. Nebojím se tvrdit, že co kus to originál, a to i v panelácích či bytových domech.

Prohlédněte si obrázky

Kam dál?